Nieuws
Nieuws

Soulja Boy en Chris Brown ruziën door

Soulja Boy en Chris Brown ruziën door
Chris Brown 

Rapper Soulja Boy is nog een stapje verder gegaan in de ruzie tussen hem en Chris Brown. Dat ondanks een filmpje dat hij plaatste met zijn excuses voor alle ruzie.

De rapper gebruikt nu ook Royalty, de dochter van Chris Brown, in het gevecht. Soulja Boy plaatste namelijk een foto op zijn Instagram met daarop het dochtertje van Brown. Op de foto zijn de namen van Amerikaanse bokser Floyd Mayweather en The Money Team getagt, Daarmee wekt Soulja Boy de indruk dat zij wil dat haar vader in elkaar geslagen wil worden. 
 
Vreemd genoeg heeft niet Soulja Boy de tags in de foto gezet. Dat deed namelijk Nia Guzman, de moeder van Royalty. Die is dus ook niet vies van een robbertje vechten en mengt zich als volgende in de strijd. Soulja Boy heeft alleen de foto overgenomen. Oftewel... ben je er  nog... Nia Guzman wil dat Chris in elkaar geslagen wordt. Nia liet weten dat haar foto niks te maken heeft met de ruzie tussen haar ex-vriend en de Soulja Boy. Ze zegt dat zij en haar dochter de laatste tijd veel doorbrengen met de bokser.
(05-01-2017)

Sta Top 40 toe om nieuws en updates te sturen