Met Hold Me Now won Johnny Logan voor de tweede keer het Eurovisie Songfestival. Het nummer bereikt, net als zijn vorige Songfestivalhit What’s Another Year, op 13 juni 1987 de derde plaats.
Johnny Logan mag zich, met recht, mister Songfestival noemen. Hij won twee keer zelf het liedjesfestijn en was hij de componist van Why Me van Linda Martin, dat in 1992 het winnende liedje was voor Ierland. In 1984 was hij ook al dicht bij de winst als schrijver van Terminal 3, eveneens van Linda Martin.
Ierland is tot de dag van vandaag het land met de meeste overwinningen op het Songfestival, totaal zeven. Sean Patrick Michael Sherrad, zijn echte naam, scoorde naast zijn twee Songfestival-overwinningen nog een hit in de Top 40 met A State Of Happiness, dat in 2006 de 22e plaats bereikte.
In 2010 was hij één van de jury-leden in de selectie van de Nederlandse inzendingen waar Sieneke’s Ik Ben Verliefd (Sha-la-lie) werd gekozen als inzending voor het festival in Oslo.
Hold Me Now overtrof in de Top 40 het succes van What’s Another Year en is zijn grootste hit in de Top 40.
(13-06-2014)