Nieuws
Nieuws

Toch geen cd van Drake en Aaliyah

Toch geen cd van Drake en Aaliyah
Drake  Aaliyah 

Drake gaat bij nader inzien toch geen album maken waarop hij te horen is met de in 2001 overleden zangeres Aaliyah.

De rapper maakte in 2012 het liedje Enough Said uit, waarop de zangeres te horen is. Daarna ontstonden plannen om een compleet album te maken, met behulp van archiefmateriaal van Aaliyah. Maar, producer Noah Shebib heeft zich nu teruggetrokken uit het project.

"De wereld reageerde zo negatief op Drakes betrokkenheid bij het project, dat ik er niks meer mee te maken wil hebben", zegt Shebib. Van producer Timbaland, die goed bevriend was met Aaliyah, mocht hij de cd maken, maar haar moeder wilde het niet. "Toen was het genoeg. Ik ben snel weggelopen van het hele project."

Drake scoorde een paar maanden geleden nog een nummer 11-hit met Hold On, We're Going Home, in samenwerking met Majid Jordan. Aaliyah werd bekend met singles als Are You That Somebody? en Try Again, die allebei een nummer 3-notering behaalden in de Top 40. (08-01-2014)

Sta Top 40 toe om nieuws en updates te sturen