Nicki heeft laten weten dat haar ex, Safaree Samuels, haar heeft aangeklaagd vanwege fysiek en emotioneel misbruik.
Meek Mill zou Samuel een e-mail hebben gestuurd met daarin de vraag of hij kan stoppen met het versturen van berichten aan Nicki. Meek denkt dat de ex van de 33-jarige alleen maar onrust probeert te veroorzaken voor de start van de reality-show 'Love And Hip-Hop: Hollywood', waarin Meek mogelijk zal gaan spelen.
"Mijn man heeft hem gevraagd om te stoppen met mailen. Ik vroeg hem het zelf ook meerdere keren. Deze man kan verder gaan met zijn leven. Het is erg triest. Ik heb e-mails om het te bewijzen," aldus Nick Minaj.
You can't even celebrate your happiness anymore w/o being victimized. Miserable ppl refuse to move on w/their lives.
— NICKI MINAJ (@NICKIMINAJ) 11 mei 2016
U were abused my nigga? Look @ what you've become. Gods wrath is no joke. You will regret every lie u said about me.
— NICKI MINAJ (@NICKIMINAJ) 11 mei 2016
I can't even make my man happy for his bday w/o this low life trying to make our lives hell. He miss those gifts.
— NICKI MINAJ (@NICKIMINAJ) 11 mei 2016
(12-05-2016)U really want me showing these emails? I know u need a story line to be on reality Tv. God punishing u & u bout to get more!!!!!
— NICKI MINAJ (@NICKIMINAJ) 11 mei 2016