Nieuws
Nieuws

Justin Bieber reageert op Kourtney Kardashian geruchten

Justin Bieber reageert op Kourtney Kardashian geruchten
Justin Bieber 

Er gingen geruchten dat Justin Bieber (21) en Kourtney Kardashian (36) aan het daten waren, maar nu heeft de Biebs er eindelijk op gereageerd.

In een interview bij The Bert Show krijgt Justin de vraag of de geruchten waar zijn. Hierop antwoordde hij: "Ik word gebruikt, wat kan ik zeggen?" Toen de presentator om meer details vroeg reageerde Justin dat hij het hier graag bij wilde laten. Hij wilde alleen nog zeggen dat ze geweldig is en dat hij de familie al jaren kent.
 
Tijdens het interview kreeg de Biebs ook een aantal vragen over zijn ex, Selena Gomez. Hij kreeg een foto te zien van Christopher Mason, de man uit de videoclip van het nummer 'Hands to Myself' van Gomez. Uit zijn reactie bleek dat hij toch wel een beetje jaloers is. Hij zei: "Wat probeert ze met mijn hart te doen? Ik maak maar een grapje. Ze houdt van me. Ik houd van haar, altijd. Wie is deze vent? Hij is een grap! Deze vent is een oen. Nah, hij is denk ik toch wel knap eigenlijk. Ik kan niet eens liegen."
 
Hopelijk voor hem reageerde Bieber voor de grap zo jaloers, aangezien hij nu waarschijnlijk een nieuwe vriendin heeft, Hailey Baldwin, en Selena Gomez niks meer met hem te maken wil hebben
 
 

 

Lord knows

Een foto die is geplaatst door Justin Bieber (@justinbieber) op

(06-01-2016)

Sta Top 40 toe om nieuws en updates te sturen