Nieuws
Overig

192TV: De Top 40 van 9 december 1967

192TV: De Top 40 van 9 december 1967
Johnny & Rijk  Hetty Blok  Leen Jongewaard  Alan Price Set  Toon Hermans  The Flower Pot Men  Ray Charles 

Ieder zaterdag en zondag zijn de laatste twee uren van de middag gereserveerd voor een terugblik in de historie van de Top 40. Zaterdag om 16.00 uur zie je de lijst van 49 jaar geleden.

In New York worden honderden activisten opgepakt bij een fabriek van napalm. Die demonstreerden tegen de productie van wapens rond de oorlog in Vietnam. Ondertussen lijken vierduizend leraren te gaan produceren in Utrecht vanwege de slechte plannen van de overheid. Britse piloten hebben besloten 48 uur te gaan staken nadat onderhandelingen over het loon niet zijn gelukt.  Het Nederlandse Astma Fonds heeft berekend dat bijna 1 miljoen mensen in ons land lijden aan een astmatische aandoening en gaat een bevolkingsonderzoek beginnen.

Voor de tweede week voeren Johnny en Rijk de Top 40 aan met hun dansje, De Bostella. Een andere Nederlandstalige samenwerking - die tussen Hetty Blok en Leen Jongewaard op De Ouwe Jacob – is op nummer 21 de snelste stijger met 18 plaatsen winst. Shame (van Alan Price Set) is op nummer 33 de hoogste binnenkomer. Ook Tango Bleu (van Toon Hermans), A Walk In The Sky (van Flower Pot Men) en Yesterday (van Ray Charles) zijn nieuw in de lijst.

Deze zaterdag zie je om 16.00 uur op 192TV een terugblik op de lijst van 9 december 1967. Zondag om 16.00 uur passeert de Top 40 van 10 december 1983.
(09-12-2016)

Sta Top 40 toe om nieuws en updates te sturen