Opnieuw krijgen we een stukje van het aanstaande album van Rihanna te horen in de nieuwe clip van Dior. Dior lanceerde vandaag een vierde deel in de Secret Garden clip-reeks waarin Rihanna te zien.
De muziek is de openingstrack van haar nieuwe album, Only If For A Night. Eerder stond er op de website van Dior ook te lezen dat het nummer afkomstig is van het album van Rihanna dat deze maand verschijnt. Die laatste toevoeging is echter inmiddels weer verdwenen.
FourFiveSeconds was het eerste nummer dat, als complete verrassing, in januari verscheen. Sindsdien werden ook Bitch Better Have My Money en American Oxygen als tracks uitgebracht. De zangeres liet MTV al weten: “Ik wilde nummers maken die tijdloos zijn. Die ik over 15 jaar nog steeds kan doen”.
In 2012 verscheen het laatste album van Rihanna, Unapologetic.
(18-05-2015)