Alice Cooper heeft in een interview met NME uitvoerig gesproken over het aanstaande album van supergroep Hollywood Vampires.
Alice Cooper heeft in een interview met NME uitvoerig gesproken over het aanstaande album van de Hollywood Vampires. Op dat album staan muzikale herinneringen aan zijn grote vrienden. “We vierden een feestje voor onze overleden dronken vrienden. Al onze grote broers gingen dood op hun 27e. Jim Morrison, met wie we tourden met The Doors. Ook Jimi Hendrix, die één van onze beste vrienden is. En Johnny Depp en ik deden de film Dark Shadows”, aldus Cooper.
Aan het album werken Brian Johnson (AC/DC) en Dave Grohl Mee (Foo Fighters): “We speelden die nummers en we hadden er zo veel schik mee dat we bedachten er een compleet album over te maken: John Lennon, Keith Moon (The Who), Harry Nilsson. Dus het is geen Alice Cooper, maar een Hollywood Vampires-album.”
Paul McCartney, die een belangrijke rol heeft op het album, is voor Cooper bijzonder: “Paul is een rocker. Hij was niet zo maar een Beatle, hij was dé Beatle. Hij schreef meer nummers dan wie dan ook. En ook al dachten we ‘Oh my god, dat is Paul McCartney’; hij was gewoon één van de jongens in de band”.
(23-06-2015)