Nieuws
Nieuws

192TV: De Top 40 van 18 september 1965

192TV: De Top 40 van 18 september 1965
The Rolling Stones  The Beatles  Donovan  Johnny Hoes  Roy Orbison  Jimmy Fontana  Jonathan King 

Deze week vliegt 192TV tijdens de Nationale Zaterdagmiddaggebeurtenis vijftig jaar teug in de tijd.

In Amsterdam staakt ruim de helft van de taxichauffeurs. Ze willen bijna een verdubbeling van hun basissalaris, dat nu 65 gulden is, waarna ze 10 procent van de ritopbrengst ontvangen. Ondertussen zoekt de politie een 27-jarige Amsterdammer die de Sociale Verzekeringsbank zou hebben opgelicht voor 300.000 gulden en blijft er spanning tussen India en China waar rekening wordt gehouden met aanvallen rond het grensgebied.

Voor het eerst staan de Rolling Stones bovenaan de Top 40 en daarmee verwijzen ze uitgerekend The Beatles terug naar nummer 2. Ondertussen zit Donovan met twee hits in de lift naar boven en verwelkomen we in de Top 40 vier binnenkomers met Johnny Hoes, Roy Orbison, Jimmy Fontana en Jonathan King.
 
De Nationale Zaterdagmiddaggebeurtenis, met deze week de Top 40 van 18 september 1965, is zaterdag en zondag te bekijken op 192TV om 16.00 uur.

Bekijk hier de complete Top 40 van 18 september 1965.
(17-09-2015)

Sta Top 40 toe om nieuws en updates te sturen