Heb je nog geen Top 40-account?
Met een Top 40-account kun je:
- Jouw eigen Top 40 samenstellen
- Meer informatie en video's bekijken
- Meestemmen voor de Tipparade
Dit kost je niet meer dan een minuut!
Nederlandse cabaret- en muziekduo uit Amsterdam: Thomas Acda (geb. 30-9-1970) en Paul de Munnik (geb. 6-3-1967). Ze ontmoeten elkaar op de kleinkunstacademie te Amsterdam in 1989.
Samen in het theaterprogramma Waarom Zweeg Sam? in 1991. Thomas heeft een rol in de televisieserie In Voor- En Tegenspoed. Maken beiden een afstudeerproject: Spectacle Coupé in 1993 en winnen de Pisuisse-prijs, een aanmoedigingsprijs voor veelbelovend talent. Daarna scheiden hun wegen.
Acda gaat verder met Herman en Ik, hij acteert in In Voor- En Tegenspoed, Richting Engeland en zit in cabaretredactie van het tv-programma Spijkers. Tevens vast panellid van het satirische tv-programma Dit Was Het Nieuws. Acda acteert in de televisieseries Pleidooi, Help en Een galerij.
Acda en De Munnik komen weer bij elkaar in 1995 en maken het theaterprogramma Zwerf’on. Gezamenlijk in de theatershow Life Is What Happens to You While You’re Busy Making Other Plans in 1998. Thomas Acda speelt samen met Yannick van de Velde en Wendy van Dijk de hoofdrol in de film In Oranje in 2004.