Tipparade

week 25 (22 juni 2019)


Positie
Vorige
Weken
Audio
Video
Via deze knop kun je het originele gedrukte exemplaar van deze lijst downloaden


16 Reacties


Log in om te reageren.

Top 40 profiel van JPJ
JPJ
mail maar even, wie t eerst is of het meest dichtbij Alkmaar... jpjambroes@gmail.com
Top 40 profiel van JPJ
JPJ
Voor de echte top 40 verzamelaar: ik heb de papieren exemplaren van de Enige Echte vanaf de jaren 70 tot nu. Ik wil ze ivm opruimen weg doen. Bij oud papier? Nooit... Wie interesse heeft, reageer even
Top 40 profiel van Mark Verhoof
Mark Verhoof
@jpj ik heb zeker interesse
Top 40 profiel van Martijn Schipper
Martijn Schipper
Helemaal met je eens @Jimmy. Ik heb ook geen idee
Top 40 profiel van John
John
Jimmy omdat het een flop is in de DD tip 30 zakt ie flink naar # 30.
Top 40 profiel van Jimmy
Jimmy
Kan iemand mij uitleggen waarom die van Sigala zo ontzettend langzaam gaat en nu zelfs stil staat? Zo zonde!
Top 40 profiel van Aimzique
Aimzique
Alarmschijf zal wel voor The Chainsmokers of Shawn Mendes zijn.
Top 40 profiel van Roy Spijkerboer
Roy Spijkerboer
You Need To Calm Down komt denk ik ook wel binnen.
Top 40 profiel van Martijn Schipper
Martijn Schipper
Toffe binnenkomers!! De nieuwe Rehab vind ik top en is wereldwijd al een hit. En die nieuwe Keane staat erin!!! Whoop whoop! Hopen op een Alarmschijf, maar dat zal wel niet. De nieuwe Taylor Swift vind ik niet zo goed en Guap vind ik wel grappig. No Guidance ook wel lekker
Top 40 profiel van Wesley Steenbergen
Wesley Steenbergen
Eerlijk? Waarom geen Mad love, Choir, How would you feel? Senorita zou wel eens wat kunnen worden, Ook Taylor Swift en All around the world zouden zomerhits kunnen worden
Top 40 profiel van Nick
Nick
Denk het @Roy, miss ook nog Cross Me (scoort nog in de 538 top 50) en of Phone Down. Maar had wel meer verwacht om binnen te komen morgen volgende week dan maar!
Top 40 profiel van Roy Spijkerboer
Roy Spijkerboer
@Martijn; Keane ;)
Top 40 profiel van Roy Spijkerboer
Roy Spijkerboer
You Say & Call You Mine?
Top 40 profiel van Henk Sants
Henk Sants
Moi Luu Atje sneuvelt veur de vekanzie int zicht van de vattig, sneu veur hom moar Guus, Jan, Moan en Doumoar Dave goan goud in dij tip veur de top!
Top 40 profiel van Wesley Steenbergen
Wesley Steenbergen
Bounce back mag wel floppen. Ben fan van LM, maar dit is gewoon jatwerk van een goed oud nummer en de rest is nou ook niet zo.
Top 40 profiel van Johan Notenbaert
Johan Notenbaert
@JPJ Héél geïnteresseerd in je collectie gedrukte exemplaren van de Top 40