Nieuws
Nieuws

Quincy Jones wil royalties

Quincy Jones wil royalties
Quincy Jones  Michael Jackson 

Producer Quincy Jones werkte mee aan recente producties rond Michael Jackson, maar ontving van Sony en de erven van Michael Jackson geen royalties.

Quincy Jones is van mening dat hij zeker tien miljoen dollar moet ontvangen aan royalties van de erven van Michael Jackson en Sony Music. Niet alleen werkte hij met de King Of Pop aan de albums Off The Wall, Thriller en Bad, ook leverde hij werk voor de This Is It-film en de shows van Cirque Du Soleil waarin nummers van Jackson te horen zijn. Zo is Jones niet eens genoemd op de aftiteling van de This Is It-film.

De aanklacht van Jones is inmiddels al drie jaar oud en afgelopen donderdag oordeelde de rechtbank dat deze zaak nu naar een uitspraak moet komen.
(26-02-2016)

Sta Top 40 toe om nieuws en updates te sturen