Nieuws
Nieuws

Radiohead brengt nieuw album uit

Radiohead brengt nieuw album uit
Radiohead 

Zoals aangekondigd heeft Radiohead een nieuw album uitgebracht, A Moon Shaped Pool.

A Moon Shaped Pool bestaat uit 11 tracks met daaronder Daydreaming en Burn The Witch die al eerder verschenen.
Het nieuwe album zat al een tijdje in de planning maar een concrete datum werd nooit bekend gemaakt. 
 
Radiohead komt binnenkort naar de Heineken Music Hall waar waarschijnlijk flink wat nieuwe nummers gespeeld zullen worden. Beide concerten, op 20 en 21 mei, zijn uitverkocht. 
 
Tracklist:
1. Burn the Witch   
2. Daydreaming 
3. Decks Dark 
4. Desert Island Disk   
5. Ful Stop   
6. Glass Eyes  
7. Identikit
8. The Numbers   
9. Present Tense   
10. Tinker Tailer Soldier Sailor Rich Man Poor Man Beggar Man Thief
11. True Love Waits
 
Het album is (bijna) overal te verkrijgen; Spotify is op dit moment één van de ontbrekende streamingdiensten. Een woordvoerder vertelde Billboard dat de eerste twee tracks van het album al te beluisteren zijn: "We kijken er naar uit om ook de rest van A Moon Shaped Pool zo snel als we kunnen beschikbaar te hebben op Spotify."
 
Of dat ook gaat gebeuren is de vraag. In 2013 was zanger Thom Yorke zeer kritisch over de dienst en noemde het toen 'de laatste wanhopige scheet van een stervend lichaam': "Ik voel dat we als muzikanten moeten vechten tegen het Spotify-ding". Inmiddels is er echter veel veranderd in de muziekindustrie en het feit dat er al twee nummers beschikbaar zijn is hoopgevend.
(09-05-2016)

Sta Top 40 toe om nieuws en updates te sturen