Nieuws
Nieuws

Lil Kleine schopt heibel in vliegtuig

Lil Kleine schopt heibel in vliegtuig
Lil Kleine 

Tijdens een vlucht met SAS zou Lil Kleine zich hebben misdragen.

Tijdens de vlucht van Kopenhagen naar Amsterdam zou Lil Kleine geen gehoor hebben gegeven aan het verzoek de stoelen rechtop te zetten voor de landing. Toen het cabinepersoneel hem daarom vroeg zou Lil Kleine boos zijn geworden.

Een medewerker van de vliegtuigmaatschappij bevestigde ongeregeldheden op de vlucht: “Ik kan bevestigen dat na de vlucht van Kopenhagen naar Amsterdam op Schiphol een man is aangehouden die agressief was naar het cabinepersoneel”, zo weet Show.nl.
Het voorval zorgde voor vertraging bij aankomst omdat de marechaussee ter plaatse moest komen. Die bevestigen de aanhouding van een passagier, maar willen geen details prijsgeven over de identiteit.

Passagiers die het vliegtuig niet mochten verlaten hebben daardoor mogelijk hun aansluitende verbindingen gemist. Het Openbaar Ministerie zou de rapper een schikkingsvoorstel hebben gedaan van 600 euro. 

Lil Kleine heeft zelf nog niet gereageerd op het incident.
(11-10-2016)

Sta Top 40 toe om nieuws en updates te sturen