Coverafbeelding Twenty 4 Seven featuring Stay-C and Nance - Keep On Tryin'

Twenty 4 Seven featuring Stay-C and Nance

Keep On Tryin'

  • Statistieken
  •   4 weken
  •   31 piekpositie
  •   27 punten
  •   1995

Artiestinformatie

Land   Nederland

Twenty 4 Seven is een Nederlands (euro)danceproject dat in 1989 werd opgericht door producer Ruud van Rijen. Hij is één van de eersten die een blanke zangeres naast een donkere rapper zet, een recept dat we in de jaren negentig nog vaak in de Top 40 zouden tegenkomen.

MC Fixx-it is de eerste rapper en de eerste single, I Can't Stand It, doet in eerste instantie niet veel. Pas als Van Rijen de stem van de pas 16-jarige Nancy Coolen toevoegt en MC Fixx-it vervangt door Captain Hollywood is begin 1990 de eerste hit een feit. Een jaar later scoort de vernieuwde formatie wederom met Are You Dreaming. Toch houdt Captain Hollywood het al snel voor gezien.

In 1993 is Twenty 4 Seven toe aan zijn derde rapper en derde single: Slave To The Music, met Nance en rapper Stay-C, wordt de grootste hit van de groep en bereikt de top 5. Het is de definitieve doorbraak en wegens grote verkoopsuccessen in het buitenland krijgt Twenty 4 Seven behalve allerlei gouden en platina platen ook de Nederlandse Exportprijs overhandigd.

Eind 1994 zijn de verkoopcijfers flink gedaald en wordt duidelijk dat het tussen Nance en Stay-C niet meer botert. Nance gaat solo en Stay-C krijgt zangeres Stella naast zich. Met haar scoort Twenty 4 Seven in september 1996 zijn negende en laatste hit We Are The World (#33).

Na jaren van stilte blaast Ruud van Rijen zijn Twenty 4 Seven in 2007 weer nieuw leven in met de zangeres Elle. In 2009 bestaat de groep even uit de Raffish-zangeressen Sharon Doorson en Lianne van Groen.

In 2010 keert rapper Stay-C terug en sindsdien vormt hij een duo met "Li-Ann" van Groen. In 2017 wordt bekend dat ze naast een werkrelatie ook een liefdesrelatie hebben.


Songtekst

Move !
Because you can't keep waiting,
The time has come for creating.
You've got a dream, so you better start working,
And I mean that you gotta stop jurkin'.
Take a chance right now that you can,
Try to build up a masterplan.
No insurance and no gurantee,
But there's more than wait and see.
Hey baby, take it baby,
Up to you if you wanna go crazy.
It's a waste of time to keep waiting,
Cause if you wake up, time is mating.
Get it on, get it goin' on,
But you gotta be tough, you gotta be strong.
Better learn before you start flying,
Keep on, keep on tryin'

I know it's hard to stick with it,
To hold on to a thing that's critic.
You never know if you're doing the right thing,
You never know what the year's gonna bring.
What you gonna do, what you gonna do,
Keeping the faith might be something for you.
Trust in yourself and you'll get there,
Or you'll end up nowhere.

One! Take the time to know yourself,
When you're down and out it might help.
Two! It's only up to you,
Let yourself go and do what you wanna do.
Try on and never let go,
Play your own role in your very own show.
You're not wrong when you're playing it smart,
Do it from your heart.

Keep on tryin'
When you try and believe,
may be than you will be,
what you wanted to be.
Keep on tryin',
with your heart and your soul,
there is only one way
to get you goal.

Songinformatie

ArtiestTwenty 4 Seven,
Stay-C,
Nance
Titel Keep On Tryin' - Single Mix
Lengte 3:48
Componist(en) Ruud van Rijen, Stay-C
Producer(s) Ruud van Rijen
Engineer(s) Ruud van Rijen
Platenlabel CNR Music
Catalogusnr 2002001 [cdm] // 2002035 [cds]
Hoogste positie UK -
Hoogste positie US -
Album I Wanna Show You


Positieverloop