Coverafbeelding S10 - De Diepte
  • Statistieken
  •   17 weken
  •   1 piekpositie
  •   525 punten
  •   2022

Artiestinformatie

Geboortedatum   08-11-2000
Land   Nederland

Stien den Hollander is beter bekend onder haar pseudoniem S10. Ze is een uit Nederland afkomstige rapper en zangeres. Al op 17 jarige leeftijd tekende zij bij het hiphop label Noah’s Ark. Voordat ze daar onder contract kwam, bracht ze al haar eerste ep uit genaamd Antipsychotica. Haar debuutalbum Snowsniper verscheen in 2019.

Ze heeft de afgelopen jaren niet stil gezeten en bracht regelmatig werk uit zoals haar tweede album Vlinders. Ook heeft ze al met diverse artiesten samengewerkt zoals Kraantje Pappie en Ronnie Flex.

In 2021 dropt ze de tack Adem Je in. Ze schreef het nummer onder andere samen met niemand minder dan Jacqueline Govaert, zangeres en frontvrouw van de rockband Krezip. Eind november levert ze samen met KA de track Schaduw af. In december 2021 werd bekend gemaakt dat S10 Nederland in 2022 zal vertegenwoordigen op het Eurovisiesongfestival in Turijn. Dat doet ze het met liedje De Diepte.

Haar samenwerking met Froukje levert in maart 2022 de single Zonder Gezicht op. Halverwege 2022 brengt ze samen met Bløf de single Laat Me Los uit. De samenwerking met Froukje bevalt zo goed dat ze samen in de herfst van 2022 het nummer Nooit Meer Spijt uitbrengen. Tegen het einde van het jaar brengt ze de single Hoor Je Mij uit.



Songtekst

Ken je het gevoel dat
Dat je droom niet uitkomt
Ben je wel eens bang dat
Het altijd zo blijft
Want het regent alle dagen
En ik zie geen hand voor ogen
Jij en ik toch samen
Dat zou altijd zo zijn

Ta da dadadada da da dada
Da da dada da da
Ta dadadadadada da da dada

Hoe, ha
Hier in de diepte hoor ik steeds maar weer je naam
Hoe, ha
O, mijn lief, wat moet ik nou
Ik zit diep en ik wil jou niet laten gaan

Ik schuil onder de tafel
En ik hoop dat jij me vindt
Ik wacht al heel de avond
O, ik lijk wel een kind
Ik bijt weer op mijn tanden
En ik weet dat jij dat ook doet
Maar, God, wat moet ik anders
Wanneer is het genoeg (Genoeg)

Ta da da dadada da da dada
Da da dada da da
Ta dadadadadada da da dada

Hoe, ha
Hier in de diepte hoor ik steeds maar weer je naam
Hoe, ha
O, mijn lief, wat moet ik nou
Ik zit diep en ik wil jou niet laten gaan

Nee, nee, nee, nee
Jou niet laten gaan

Ta da dadadada da da dada
Da da dada da da
Ta dadadadadada da da dada

Hoe, ha
Hier in de diepte hoor ik steeds maar weer je naam
Hoe, ha
O, mijn lief, wat moet ik nou
Ik zit diep en ik wil jou niet laten gaan

Songinformatie

Eindigde als elfde op het Eurovisiesongfestival namens Nederland, winnaar was Oekraïne met het nummer Stefania, uitgevoerd door Kalush Orchestra. Aan dit zesenzestigste internationale liedjesfestijn deden in de finale vijfentwintig landen mee en werd op 15 mei 2022 rechtstreeks vanuit Pala Alpitourstadion in Turijn in Italië op televisie uitgezonden.

ArtiestS10
Titel De Diepte
Lengte 2:56
Componist(en) Stien den Hollander · Arno Krabman
Producer(s) Arno Krabman
Mixage Arno Krabman
Platenlabel Noah's Ark
Catalogusnr digitale single
Releasedatum 03-03-2022


Positieverloop