Nieuws
Nieuws

The Black Keys shirtsponsor honkbalteam

The Black Keys shirtsponsor honkbalteam

Bluesrockduo The Black Keys heeft een honkbalteam aan shirtjes geholpen. De band heeft een team gesponsord dat uitkomt in de Little League, een serie lokale competities voor schoolteams. De shirts zijn voor een team in de West Akron Baseball League, en dat is de competitie waarin zanger/gitarist Dan Auerbach als kind zelf ook speelde.

The Black Keys werden door een vriend op het idee gebracht om de jonge honkballers te sponsoren. De shirtjes kostten maar een paar honderd dollar, dus de band deed het graag. De kids zijn naar verluidt erg trots op hun nieuwe tenue.

The Black Keys wonnen drie Grammy Awards en hebben al op vele grote festivals gespeeld zoals Rock Werchter en Lowlands. Met de single Little Black Submarines stond het duo op No. 9 in de Tipparade. (07-07-2013)

Sta Top 40 toe om nieuws en updates te sturen