Binnenkort is Jan Smit niet langer de enige bekende Volendammer die zich bezighoudt met mode: ook Nick & Simon storten zich op fashion. De drie zangers gaan samen een website promoten die styliste Dyanne Beekman vorig jaar oprichtte. Beekman ontwierp eerder al de spijkerbroeken uit de collectie van Jan Smit.
Op de site modeveiling.nl kan geboden worden op kleding van bekende merken. Dyanne Beekman zorgt voor kledingadvies, en de Volendamse zangers worden de nieuwe boegbeelden van de site. Ze gaan zorgen voor de marketing, communicatie en pr.Nick & Simon zijn enthousiast over de samenwerking. "Toen dit idee op tafel kwam waren we gelijk enthousiast en hebben we besloten eerst een pilotfase te starten alvorens de samenwerking inhoudelijk vorm te geven." De presentatie van het nieuwe project was vandaag in Volendam.
Jan Smit stond al tientallen keren in de Top 40, waarvan zeven keer op de hoogste plek. Nick & Simon stonden zeventien keer in de lijst, waarvan twee keer op No. 1. Een keer was dat als onderdeel van The Voice of Holland. De andere keer was afgelopen voorjaar, toen ze zonder extra hulp op No. 1 stonden in de Media Markt Top 40 met Julia. (29-08-2013)