Nieuws
Nieuws

Kylie Minogue kan 1,2 miljoen euro verdienen

Kylie Minogue kan 1,2 miljoen euro verdienen
Kylie Minogue  Will.I.Am  Tom Jones  Jessie J  Kaiser Chiefs 

Een bedrag van ruim 1,2 miljoen euro zou op het contractvoorstel staan als Kylie Minogue een volgend seizoen in de Britse editie van The Voice gaat doen.

Het aanzienlijke bod doen de programmamakers nadat de eerste uitzendingen van het nieuwe, derde seizoen zeer goed zijn ontvangen. Minogue vervangt sinds het begin van 2014 Jessie J en vormt nu met Will.I.Am, Ricky Wilson en Tom Jones het team van coaches. 
 
Met de vergoeding wordt de 45-jarige Australische de best betaalde coach. Insiders menen dat Will.I.Am een bedrag van 900.000 euro zou krijgen. 
 
Ondertussen is Minogue druk bezig met de voorbereidingen van haar twaalfde studioalbum dat later deze zomer moet verschijnen. Het is goed mogelijk dat een concertreeks het onmogelijk maakt om nog een seizoen als coach te gaan werken.
 
De laatste hit van de zangeres in de Top 40 dateert uit 2008 toen Wow op nummer 15 stond.  

(19-01-2014)

Sta Top 40 toe om nieuws en updates te sturen