Kanye West is gisterochtend aangehouden door de politie van Los Angeles. De rapper werd met zijn auto van de weg gehaald, maar kon na een waarschuwing weer verder rijden. Dat schrijft showbizwebsite tmz.com.
Na een bezoek aan het Chateau Marmont Hotel reed Kanye West met een te hoge snelheid over Sunset Boulevard in Los Angeles. Daarop werd hij aangehouden. Ook moest Kanye zich tegenover de politie verantwoorden voor zijn geblindeerde autoruiten. Na een waarschuwing kon hij echter zonder problemen doorrijden.Een paar dagen geleden was Kanye West ook al in het nieuws. Toen werd bekend dat hij samen met zijn vriendin, Kim Kardashian, een kindje verwacht.
Sinds 2003 heeft Kanye West 12 keer in de Nederlandse Top 40 gestaan, meestal samen met andere artiesten zoals Chris Martin van Coldplay, Estelle en Katy Perry. In 2012 kwam de samenwerking Ni**as In Paris met Jay-Z tot de 37e plaats in de MediaMarkt Top 40. De hit stond vier weken genoteerd. (04-01-2013)