Nieuws
Nieuws

Frans Bauer droomt van stadionconcert

Frans Bauer droomt van stadionconcert

Frans Bauer wil graag, net als Guus Meeuwis, een keer een groots concert geven in een stadion. Dat liet de volkszanger weten in een interview met Omroep Brabant. Bauer heeft al twee locaties op het oog: de Kuip in Rotterdam en het Philipsstadion in Eindhoven. "Het is een droomwens van mij om een stadionconcert te gaan geven," zegt Bauer. "Laten we dat maar eens gaan realiseren."

Frans Bauer heeft net een nieuw album opgenomen, De Mooiste Jaren Komen Nog. De eerste single wordt ook in Duitsland uitgebracht, en als die daar aanslaat, wordt het volledige album in het Duits opgenomen en uitgebracht.

Vorige week liet de 39-jarige zanger zich van een onbekende en vooral verrassende kant zien toen hij een liedje van Rammstein coverde in het radioprogramma van Giel Beelen.

Frans Bauer stond sinds 1994 al tientallen keren in de Top 40. Met De Regenboog en Heb Je Even Voor Mij stond hij zelfs op de hoogste plaats. (14-10-2013)

Sta Top 40 toe om nieuws en updates te sturen