De film Take It Or Leave It, over skaband Madness, wordt opnieuw uitgebracht. De film kwam uit in 1981 en verschijnt nu op dvd. Ook komt er een cd met de soundtrack, die nog niet eerder werd uitgebracht. Take It Or Leave It volgt Madness van het begin tot de eerste successen. Op die manier wordt o.a. een kijkje gegeven in de muziekindustrie van de jaren 80, gezien vanuit het oogpunt van een jonge band.
Op de soundtrack staan singles, B-kantjes en oude albumtracks. Hits als Baggy Trouwers en One Step Beyond zullen zeker te horen zijn. In de film wordt ook muziek gebruikt van Fats Domino en The Four Tops. Op 7 oktober moet de dvd met de bijbehorende soundtrack in de winkels liggen.Madness werd opgericht in 1976 en is nog steeds actief. Zo traden ze vorig jaar nog op op het dak van Buckingham Palace en tijdens de sluitingsceremonie van de Olympische Spelen. Op 14 september is de band te zien in Tiel, tijdens Appelpop.
De grootste hit van Madness in Nederland was Embarrassment. Met die single stond de band in 1981 op No. 2 in de Top 40. (10-08-2013)