Nieuws
Nieuws

Buma/Stemra viert jubileum met concerten

Buma/Stemra viert jubileum met concerten

Auteursrechtenorganisatie Buma/Stemra bestaat in 2013 honderd jaar en daarom worden er zeven jubileumevenementen georganiseerd, die tussen mei en oktober plaats zullen vinden. Onder anderen Caro Emerald, Krystl, Lange Frans, Van Dik Hout, Wolter Kroes en 3JS treden op.

Een toegangskaartje voor één van de zeven jubileumevenementen kost slechts vijf euro en de opbrengst gaat naar de Buma Music Academy. Dat is een lesprogramma om muziekonderwijs terug te brengen op scholen. Zo probeert Buma/Stemra een bijdrage te leveren aan de toekomst van de Nederlandse muziek.

Van de optredende artiesten op de jubileumconcerten is Caro Emerald momenteel het meest succesvol in de MediaMarkt Top 40. Met haar single Tangled Up staat ze acht weken genoteerd in de lijst en blijft ze deze week staan op de 25e plaats. (22-04-2013)

Sta Top 40 toe om nieuws en updates te sturen