Nieuws
Nieuws

Nieuw duet Chris Brown en Rihanna

Nieuw duet Chris Brown en Rihanna

Chris Brown en Rihanna zijn weer samen de studio ingedoken. Dat heeft een woordvoerder van Chris bekend gemaakt. Onlangs maakten de twee al het duet Nobody's Business. Hoe het nieuwe nummer gaat heten is nog niet duidelijk.

Afgelopen donderdag werden Chris Brown en Rihanna samen gespot bij een opnamestudio in Hollywood. De samenwerking tussen de twee wakkert de geruchten over een mogelijke relatie verder aan. Tot 2009 waren Chris en Rihanna een stel, maar nadat hij haar had geslagen ging het stel uit elkaar. Sindsdien is onduidelijk wat de precieze status is tussen Chris Brown en Rihanna.

Rihanna haalde tot nu toe 31 keer de MediaMarkt Top 40 en Chris Brown 9 keer. Een duet van de twee stond tot op heden nog niet in de lijst. Rihanna's enige nummer 1-hit is Don't Stop The Music uit 2007. (19-01-2013)

Sta Top 40 toe om nieuws en updates te sturen