Concertagenda

- Nieuws

Op zoek naar een leuk concert of wil je weten wie er binnenkort op het podium staat? Hier een overzicht van de meest interessante shows:

JULI
08 The Roots – Paradiso, Amsterdam (UITVERKOCHT)
09 Chef’Special – Openluchttheater, Bloemendaal
12 Juanes – Paradiso, Amsterdam
16 Sly & Robbie – Boerderij, Zoetermeer
18 Frank Boeijen – Doornroosje, Nijmegen (UITVERKOCHT)
19 Douwe Bob – Doornroosje, Nijmegen (UITVERKOCHT)
20 Will And The People – Doornroosje, Nijmegen
22 Typhoon – Doornroosje, Nijmegen (UITVERKOCHT)
24 Jett Rebel – Openluchttheater, Bloemendaal
25 Ronnie Flex – De Flux, Zaandam
30 UB40 – Woodstock, Bloemendaal
31 Selah Sue – Openluchttheater, Bloemendaal


AUGUSTUS
03 Queensryche – Melkweg, Amsterdam
04 D12 – Melkweg, Amsterdam
04 Queensryche, Effenaar, Eindhoven
08 The Kik – Concertgebouw, Amsterdam
11 De La Soul –Tivoli/Vredenburg, Utrecht
18 Nick & Simon – Tivoli/Vredenburg, Utrecht
23 Blaudzun – Openluchttheater Amsterdamse Bos, Amstelveen
24 Paul de Leeuw en het Metropole Orkest – Concertgebouw, Amsterdam
26 Simple Plan – Paradiso, Amsterdam
26 Blaudzun – Openluchttheater, Bloemendaal
27 Racoon – Openluchttheater, Hertme (UITVERKOCHT)
28 Bløf – Openluchttheater, Hertme (UITVERKOCHT)
29 Di-rect – Westbroekpark, Scheveningen
30 Kensington – Openluchttheater Amsterdamse Bos, Amstelveen
31 Will And The People – Rotown, Rotterdam


SEPTEMBER
01 Joan Armatrading – Paradiso, Amsterdam
02 Joan Armatrading – Oosterpoort, Groningen
03 De Dijk – P60, Amstelveen
03 Echo & The Bunnymen – Patronaat, Haarlem
03 Joan Armatrading – Metropool, Hengelo
04 De Dijk – P3, Purmerend
04 Earth, Wind & Fire – Lucky & Co, Rijssen
05 The Kik & Armand – Metropool, Hengelo
07 The Charlatans – Paradiso, Amsterdam
07 Foals – Melkweg, Amsterdam
08 U2 – Ziggo Dome, Amsterdam
09 U2 – Ziggo Dome, Amsterdam
10 China Crisis – Boerderij, Zoetermeer
10 Triggerfinger – Schouwburg, Rotterdam
11 Armand & The Kik – Bibelot, Dordrecht
11 China Crisis – Metropool, Hengelo
11 De Dijk – Mezz, Breda
11 Triggerfinger – Effenaar, Eindhoven
12 U2 – Ziggo Dome, Amsterdam
13 U2 – Ziggo Dome, Amsterdam
14 Marc Almond – Melkweg, Amsterdam
15 Lifehouse – Melkweg, Amsterdam
16 Bertolf – Hedon, Zwolle
17 Armand & The Kik – Effenaar, Eindhoven
17 Bertolf – Tolhuistuin, Amsterdam
17 Bløf – Luxor, Arnhem (UITVERKOCHT)
17 De Dijk – Bibelot, Dordrecht
17 Rondé – Rotown, Rotterdam
17 Rowwen Heze – Tivoli/Vredenburg, Utrecht
18 Bløf – Luxor, Arnhem
19 The Kik & Armand – Paradiso, Amsterdam
19 Rowwen Heze – Music Club, Kampen
21 Julien Clerc – Nieuwe Luxor, Rotterdam
22 Julien Clerc – Carré, Amsterdam
22 Mika – Heineken Music Hall, Amsterdam
24 Bløf – Mezz, Breda
24 Crosby, Stills & Nash – Heineken Music Hall, Amsterdam
25 Gavin James – Doornroosje, Nijmegen (UITVERKOCHT)
25 Kenny B – Metropool, Hengelo
25 Maaike Ouboter – Bibelot, Dordrecht
25 Mâns Zelmerlöw – Paradiso, Amsterdam
25 Shakatak – De Pul, Uden
25 Trijntje Oosterhuis – Effenaar, Eindhoven
26 Bløf – Rabobank Theater, Hengelo
26 Edwin Evers Band – A9 Studios, Uitgeest
26 Herman van Veen – Parkstad Limburg, Heerlen
26 John Mayall – Oosterpoort, Groningen
26 Julien Clerc – Theater aan de Parade, Den Bosch
26 Kenny B – De Vorstin, Hilversum
26 Mr. Polska – De Flux, Zaandam
26 Shakatak – Boerderij, Zoetermeer
26 Ten Years After – Het Bolwerk, Sneek
27 Ten Years After – P60, Amstelveen
27 Van Morrison – Heineken Music Hall, Amsterdam
29 John Mayall – Gebouw T, Bergen op Zoom
30 Causes – Paradiso, Amsterdam
30 Spinvis – De Veste, Delft
30 Weird Al Yankovic – Melkweg, Amsterdam


OKTOBER
01 Kim Wilde – De Maagd, Bergen op Zoom
01 Kovacs – De Pul, Uden
01 Mister and Mississippi – Patronaat, Haarlem
01 Saybia – Paradiso, Amsterdam
01 Trijntje Oosterhuis – Hedon, Zwolle
02 Kenny B – Effenaar, Eindhoven
02 Kim Wilde – Theater Aan De Parade, Den Bosch
02 Kovacs – Muziekgieterij, Maastricht
02 Maaike Ouboter – Lux, Nijmegen
02 Mister and Missisippi – Burgerweeshuis, Deventer
02 Nick & Simon – Paradiso, Amsterdam
02 René Froger – Schouwburg, Almere
02 Sabrina Starke – LantarenVenster, Rotterdam
02 Saybia – Metropool, Hengelo
02 Trijntje Oosterhuis – Gebouw T, Bergen op Zoom
03 Extince – Metropool, Hengelo
03 Kim Wilde – Parkstad Limburg, Heerlen
03 Kovacs – Melkweg, Amsterdam
03 Maaike Ouboter – Philharmonie, Haarlem
03 Major Lazer – Heineken Music Hall, Amsterdam
03 Mister and Missisippi – DRU Cultuurfabriek, Ulft
03 Rene Froger – Theater, Tilburg
04 Kim Wilde – Boerderij, Zoetermeer
04 Kovacs – Paard van Troje, Den Haag
04 The Waterboys – Effenaar, Eindhoven
05 Christine And The Queens – Melkweg, Amsterdam
05 Jett Rebel – Concertgebouw, Amsterdam
05 Miguel – Paradiso, Amsterdam
05 The Waterboys – Tivoli/Vredenburg, Utrecht
07 Blackstreet & Keith Sweat – Tivoli/Vredenburg, Utrecht
07 Golden Earring – Effenaar, Eindhoven (UITVERKOCHT)
07 Paul Carrack – Parkstad Theater, Heerlen
07 Take That – Ziggo Dome, Amsterdam
08 De Dijk – Luxor, Arnhem
08 Gregory Porter – Tivoli/Vredenburg, Utrecht
08 Jett Rebel – Koninklijke Schouwburg, Den Haag
08 Kenny B – Burgerweeshuis, Deventer
08 Kovacs – Tivoli/Vredenburg, Utrecht
08 Maaike Ouboter – Theater, Tilburg
08 Paul Carrack – Effenaar, Eindhoven
09 Extince – Gigant, Apeldoorn
09 Golden Earring – Tivoli/Vredenburg, Utrecht
09 Gregory Porter – Paradiso, Amsterdam
09 Henny Vrienten – Parkstad Theater, Heerlen
09 Kenny B – Patronaat, Haarlem
09 Kovacs – Metropool, Hengelo
09 Maaike Ouboter – Wilminktheater, Enschede
09 Mister and Mississippi – De Kelder, Amersfoort
09 Paul Carrack – Boerderij, Zoetermeer
09 Rowwen Heze – 013, Tilburg
09 Sabrina Starke – Victorie, Alkmaar
09 Saybia – Doornroosje, Nijmegen
10 Bløf – De Vereeniging, Nijmegen
10 Extince - De Helling, Utrecht
10 Gerard Joling / Jeroen van der Boom / René Froger - A9 Studios, Uitgeest
10 Gregory Porter - Paradiso, Amsterdam
10 Liesbeth List - De Vorstin, Hilversum
10 Kovacs - Hedon, Zwolle
10 Paul Carrack - Metropole, Hengelo
10 Rowwen Heze - Gebouw T, Bergen op Zoom
10 Saybia - Paard van Troje, Den Haag
10 Walk Off The Earth - Tivoli/Vredenburg, Utrecht
11 Gregory Porter - 013, Tilburg
11 Kovacs - Mezz, Breda
11 Paul Carrack - Oosterpoort, Groningen
11 Randy Newman - Doornroosje, Nijmegen
12 Gregory Porter - Oosterpoort, Groningen
14 Hardwell - Heineken Music Hall, Amsterdam
14 Kenny B - Tivoli/Vredenburg, Utrecht
14 Maaike Ouboter - Schouwburg, Deventer
15 A Balladeer - Patronaat, Haarlem
15 De Dijk-  Duycker, Hoofddorp
15 Golden Earring - Paard van Troje, Den Haag
15 Kenny B - Simplon, Groningen
15 Maaike Ouboter - Oosterpoort, Groningen
15 Mister and Mississippi - Luxor, Arnhem
16 Gabriel Rios, Oude Luxor, Rotterdam
16 Novastar - Bavo Kerk, Haarlem
16 René Froger - Chassé, Breda
16 Trijntje Oosterhuis - Parkstad Limburg, Heerlen
17 Bløf – Oosterpoort, Groningen
17 Douwe Bob - Bolwerk, Sneek
17 Jacqueline Govaert - Chassé, Breda
17 Maaike Ouboter - Musis Sacrum, Arnhem
17 Mister and Mississippi - Grenswerk, Venlo
17 René Froger - Scheldetheater, Terneuzen
17 Sabrina Starke - Simplon, Groningen
17 Trijntje Oosterhuis - Metropool, Hengelo
17 Van Dik Hout - A9 Studios, Uitgeest
18 Douwe Bob - Bolwerk, Sneek
18 Liesbeth List - Paradiso, Amsterdam
18 Mainstreet - Gebr. De Nobel, Leiden
19 Novastar - DeLaMar, Amsterdam
19 Randy Newman - Zuiderstrandtheater, Den Haag
19 Rowwen Heze - Music Club, Kampen
20 Fall Out Boy – Heineken Music Hall, Amsterdam
20 Golden Earring - Metropool, Hengelo
21 A$AP Rocky / Wiz Khalifa - Heineken Music Hall, Amsterdam
21 Jacqueline Govaert - Parkstad Limburg, Heerlen
21 Maaike Ouboter - Chassé, Breda
21 Mainstreet - Tolhuistuin, Amsterdam
21 Novaster - De Veste, Delft
22 Bløf – Paard van Troje, Den Haag
22 Gabriel Rios - Stadsschouwburg, Sittard
22 Maaike Ouboter - Frits Philips, Eindhoven
22 Randy Newman - Tivoli/Vredenburg, Utrecht
23 Bløf – Hedon, Zwolle
23 Destine - Hedon, Zwolle
23 Douwe Bob - Burgerweeshuis, Deventer
23 James Bay - Heineken Music Hall, Amsterdam (UITVERKOCHT)
23 Mainstreet - Mezz, Breda
23 Marco Borsato - Ziggo Dome, Amsterdam
23 Novastar - Oude Luxor, Rotterdam
23 Randy Newman - Oosterpoort, Groningen
23 Rowwen Heze - Paard van Troje, Den Haag
23 Spinvis - Parkstad Limburg, Heerlen
23 Trijntje Oosterhuis - Doornroosje, Nijmegen
24 Destine - Bibelot, Dordrecht
24 Douwe Bob - Oosterpoort, Groningen
24 Golden Earring - Van Zantenhal, Nieuw Vennep
24 Jacqueline Govaert - Schouwburg, Meppel
24 Maaike Ouboter - Odeon, Zwolle
24 Marco Borsato - Ziggo Dome, Amsterdam
24 René Froger - Schouwburg, Rijswijk
24 Sabrina Starke - Underground, Lelystad
24 Trijntje Oosterhuis - Mezz, Breda
25 A Balladeer - Mezz, Breda
25 Kid Ink - Tivoli/Vredenburg, Utrecht
25 Novastar - Stadsshouwburg, Groningen
25 Patti Smith - Paradiso, Amsterdam
25 Trijntje Oosterhuis - De Leest, Waalwijk
26 Fratellis - Paradiso, Groningen
27 Charli XCX - Paradiso, Amsterdam
27 Marco Borsato - Ziggo Dome, Amsterdam
27 Novastar - Stadstheater, Zoetermeer
28 Causes - Nieuwe Nor, Heerlen
28 Circa Waves - Doornroosje, Nijmegen
28 Heather Nova - Tivoli/Vredenburg, Utrecht
28 Marco Borsato - Ziggo Dome, Amsterdam
28 Novastar - Chassé, Breda
28 UB40 - Effenaar, Eindhoven
29 Causes - Paard van Troje, Den Haag
29 Circa Waves - Effenaar, Eindhoven
29 Jacqueline Govaert - Schouwburg, Doetinchem
29 Matt Simons - Paard van Troje, Den Haag
29 Novastar - Odeon, Zwolle
29 Trijntje Oosterhuis - Luxor Live, Arnhem
30 Causes - Metropool, Hengelo
30 De Dijk - Gebouw T, Bergen op Zoom
30 Gare Du Nord - W2, Den Bosch
30 Gabriel Rios - Scheldetheater, Terneuzen
30 Kenny B - Nieuwe Nor, Heerlen
30 Matt Simons - Effenaar, Eindhoven
30 Rowwen Heze - Atak, Enschede
30 UB40 - Hedon, Zwolle
31 Causes - Fluor, Amersfoort
31 Circa Waves - Vera, Groningen
31 De Dijk - 013, Tilburg
31 Dilana Smith - Hofpoort, Coevorden
31 Gabriel Rios - Koninklijke Schouwburg, Den Haag
31 Kenny B - Gigant, apeldoorn
31 Marco Borsato - Ziggo Dome, Amsterdam
31 Matt Simons - Melkweg, Amsterdam
31 René Froger - Schaffelaartheater, Barneveld
31 Steeleye Span - Rabotheater, Hengelo


NOVEMBER
01 Gabriel Rios - Tivoli/Vredenburg, Utrecht
01 Mainstreet - Luxor, Arnhem
01 Marco Borsato - Ziggo Dome, Amsterdam
01 Steeleye Span - Iduna, Drachten
02 Bob Dylan - Frits Philips, Eindhoven
02 Dave Matthews Band – Heineken Music Hall, Amsterdam
03 Eros Ramazzotti - Ziggo Dome, Amsterdam
03 Of Monsters and Men - Paradiso, Amsterdam
03 Steeleye Span - Parkstad Limburg, Heerlen
04 Causes - Cacaufabriek, Helmond
04 Editors – Heineken Music Hall, Amsterdam
04 Garbage - 013, Tilburg
04 Jacqueline Govaert - Schouwburg, Leiden
04 Melody Gardot - Concertgebouw, Amsterdam
04 Steeleye Span - Schouwburg, Gouda
05 Bob Dylan - Carré, Amsterdam
05 Causes - 013, Tilburg
05 De Dijk - Paard van Troje, Den Haag
05 Douwe Bob - Luxor, Arnhem
05 Editors – Heineken Music Hall, Amsterdam
05 Foo Fighters - Ziggo Dome, Amsterdam
06 Bob Dylan - Carré, Amsterdam
06 De Dijk - De Vorstin, Hilversum
06 Destine - 013, Tilburg
06 Douwe Bob - Bibelot, Dordrecht
06 Editors – Heineken Music Hall, Amsterdam
06 Kenny B - Doornroosje, Nijmegen
06 Matt Simons - Hedon, Zwolle
06 Of Monsters and Men - Oosterpoort, Groningen
06 S.O.S. Band - Parkstad Limburg, Heerlen
06 Steeleye Span - Maaspoort, Venlo
06 The Wombats - Tivoli/Vredenburg, Utrecht
07 Alabama Shakes - Paradiso, Amsterdam
07 Bob Dylan - Patronaat, Haarlem
07 Causes - Luxor, Arnhem
07 De Kast - Schouwburg, Rijswijk
07 De Wombats - Oosterpoort, Groningen
07 Dilana Smith, de Boemel, Delden
07 Douwe Bob - Patronaat, Haarlem
07 Jacqueline Govaert - De Tamboer, Hoogeveen
08 Alabama Shakes - Oosterpoort, Groningen
08 Sheila E - Boerderij, Zoetermeer
08 The Wombats - Paard van Troje, Den Haag
08 Zebrahead - De Helling, Utrecht
09 Sheila E - Effenaar, Eindhoven
10 Nickelback – Ziggo Dome, Amsterdam
10 St Germain - Tivoli/Vredenburg, Utrecht
12 Caro Emerald - Paradiso, Amsterdam
12 De Dijk - Hedon, Zwolle
12 Douwe Bob - Paard van Troje, Den Haag
12 Therapy? - Victory, Alkmaar
12 The Wombats - Effenaar, Eindhoven
13 Caro Emerald - 013, Tilburg
13 Douwe Bob - Effenaar, Eindhoven
13 Gabriel Rios - Chassé, Breda
13 Gare Du Nord - Taveerne Tivoli, Raalte
13 Hans Dulfer - Bolwerk, Sneek
13 Jacqueline Govaert -Schouwburg, Deventer
13 Oscar & The Wolf - Heineken Music Hall, Amsterdam
13 Therapy? - Mezz, Breda
13 The Common Linnets - Atak, Enschede
13 Twenty One Pilots - Tivoli/Vredenburg, Utrecht
14 Caro Emerald - Tivoli/Vredenburg, Utrecht
14 Douwe Bob - Metropool, Hengelo
14 Gabriel Rios - Frits Philips, Eindhoven
14 Gare Du Nord - Underground, Lelystad
14 Jacqueline Govaert - Schouwburg, Cuijk
14 Therapy? - Grenswerk, Venlo
14 Tim Knol - Parkstad Limburg, Heerlen
15 Death Cab For Cuti - Tivoli/Vredenburg, Utrecht
15 The Common Linnets - Parkstad Limburg, Heerlen
18 The Prodigy – Ziggo Dome, Amsterdam
20 Roisin Murphy – Klokgebouw, Eindhoven
20 Simply Red – Ziggo Dome, Amsterdam
21 Simply Red – Ziggo Dome, Amsterdam
23 Simple Minds – Heineken Music Hall, Amsterdam
24 Simple Minds – Heineken Music Hall, Amsterdam
27 Hozier – Carré, Amsterdam


DECEMBER
04 Selah Sue – Heineken Music Hall, Amsterdam
05 Madonna – Ziggo Dome, Amsterdam
06 Madonna – Ziggo Dome, Amsterdam
10 Florence + The Machine – Ziggo Dome, Amsterdam
 

2016


JANUARI
25 Hozier – Heineken Music Hall, Amsterdam


FEBRUARI
05 Imagine Dragons – Ziggo Dome, Amsterdam