Coverafbeelding Lee Towers - Lady
  • Statistieken
  •   5 wkn Tipparade
  •   1990

Artiestinformatie

Geboortedatum   23-03-1946
Land   Nederland

Leen Huijzer begint zijn muzikale loopbaan als Len Hauser & The Drifting Five. In 1975 komt de loopbaan van de geboren Ridderkerker in een stroomversnelling als hij te zien is op tv bij Willem Duys, die hem introduceert als zingende kraanmachinist uit Rotterdam. It’s Raining In My Heart is in 1976 zijn eerste single als Lee Towers en wordt gecomponeerd door Wally Tax. De single bereikt de 24e plaats. De opvolger, You Never Walk Alone, verschijnt later dat jaar en bereikt de vijfde positie. Het nummer zou uiteindelijk zijn grootste Top 40-hit blijven. Het nummer groeit uit tot hét clublied van voetbalvereniging Feyenoord.

In 1984 weet de zanger,die zich steevast met een gouden microfoon op het podium vertoont, de Rotterdamse Ahoy’ tot twee keer toe uit te verkopen, wat hij in de jaren daarna nog vaker doet. Later scoort Towers met I Can See Clearly Now en Run To Me (samen met Anita Meyer) nog twee top 10-hits.

Aan het einde van 2014 werkt Towers, met een keur aan Nederlandse artiesten, mee aan het nummer Kerstmis Vier Je Samen van EenMaal Voor Allen. Het project, waaraan supermarktketen Jumbo zich heeft verbonden, haalt in de donkere dagen geld op voor het goede doel.

Songtekst

Lady
I want you to know
You are my life

To sit and watch the world go by
It's so easy when you try
But to face this time without you
Is more than I could ever bear

The days are lonely without you
The nights are harder to get through
My only life is when I'm sleeping
Dreaming of my love for you

Lady
I want you to know
You are my life
Lady
Lady, I love you
You are my life
Lady
Lady

I didn't mean to hurt you so
I didn't mean to let you go
I didn't think you would believe her
It hurts me more than you will know

Lady
I want you to know
You are my life
Lady
Lady, I love you
You are my life
Lady
Lady

I always thought that I would be
So independent, wild and free
Forever
Then you walked in and you stole my heart
I've never known no love like that
No never

I didn't mean to hurt you so
I didn't mean to let you go
I didn't think you would believe her
It hurts me more than you will know

Lady
I want you to know
You are my life
Lady
Lady, I love you
You are my life
Lady
Lady
Lady
Lady

Songinformatie

Lady is een cover van Waarom Huil Je Nou van Vader Abraham & Tessa. Dat nummer bereikte in oktober 1988 de Tipparade maar wist net als de cover niet door te stoten naar de Top 40.
ArtiestLee Towers
 A-kant
Titel Lady
Lengte 4:15
Componist(en) P. Kartner & J. Forsyth
Producer(s) Martin Duiser
Mixage Martin Duiser
 B-kant
Titel Kentucky Mornin'
Lengte 3:59
Componist(en) A. Bernstein & R. Adams
Producer(s) Martin Duiser
Mixage Martin Duiser
 
Platenlabel Ariola
Catalogusnr 113179
Hoogste positie UK -
Hoogste positie US -
Album Listen To My Heart


Positieverloop