Deze week in de Spotlight: de nieuwe single van Roxy Dekker.
Een jaar geleden rond deze tijd stonden de Nederlandse hitlijsten grotendeels in het teken van Roxy Dekker. Roxy zit in die fase van haar carrière waarin alles wat ze uitbrengt direct naar nummer 1 schiet alsof het haar geen enkele moeite kost. Het resulteerde begin dit jaar in Mama I Made It, haar allereerste album.
Dat debuut was, los van de gigantische hitdichtheid, ook gewoon een ontzettend sterk creatief statement. Een strakke introductie van de onmiskenbare Roxy Dekker-sound die van top tot teen klopte. Het had zelfs Jouw Idee, haar eerste ballad die nog steeds de knipoog bevatte die we ondertussen van Roxy gewend zijn. Toch weet elke artiest die in zo’n dominante periode zit, dat dat niet voor altijd is. Er komt een moment dat we wel weten hoe Roxy Dekker klinkt en dat een nieuwe release dan ook niet direct kapotgestreamd wordt. Is dat moment nu dan ook voor haar aangebroken?
Absoluut niet. Een half jaar na haar debuutalbum bewijst Roxy nog midden in haar main pop girl era te zitten. Haar nieuwe single Hoe Het Is met Ronnie Flex en Idaly is minstens net zo catchy als alles op Mama I Made It. Daarnaast geeft de toevoeging van Ronnie, maar met name Idaly, Hoe Het Is een R&B-sausje dat perfect matcht met Roxy’s bubblegum housepop. Het is dan ook allerminst verrassend te noemen dat ook deze track direct de meest gestreamde van het land is. Roxy is nog altijd onverslaanbaar.